U poradce Modré pyramidy

Začít investovat je velmi jednoduché. Kontaktujte svého poradce u Modré pyramidy ještě dnes a staňte se zítra již investorem!
1.

Vyberte si cíl
Promyslete si, čeho chcete prostřednictvím investování dosáhnout. Chcete jen zhodnotit prostředky? Nebo máte konkrétní cíl - vyřešit bydlení, zabezpečit rodinu, zajistit se na stáří, či splnit si jiné sny?

2.

Vyplňte dotazník na investiční profil.
Váš investiční profil odpovídá Vámi stanovenému cíli, rozmyslete za jak dlouho tento cíl chcete dosáhnout a jaké riziko jste ochotni přijmout. Pamatujte, že pravděpodobnost úspěchu v investování se zvyšuje s délkou investice - čím delší období, tím nižší riziko. Při investování je proto dobré myslet dlouhodobě, jako u investice do nemovitosti.

3.

Uzavření rámcové smlouvy
Uzavření rámcové smlouvy svým způsobem pouze formalita, opravňující vás k možnosti investovat do našich produktů. Důležité je zmínit, že vás to k ničemu nezavazuje. Vy si volíte kdy a jak budete investovat, kolik peněz, do čeho a také a kdy a jak přestanete nebo zda vůbec začnete:)

4.

Výběr produktu či konkrétního řešení
Výběr investičního řešení je na Vás. My Vám poskytneme maximum informací, aby Vaše rozhodnutí bylo správné a v souladu s vytčenými cíli a Vaším investičním profilem. Pravidelně také aktualizujeme na našich stránkách ty nejzajímavější investiční příležitosti pod záložkami "Náš výběr" nebo "Náš tip" v internetovém bankovnictví.

5.

Poradce Vám dá číslo účtu pro Vámi zvolený investiční produkt
Nyní už jste malý krůček od realizace Vaší investice. Vaše úspory již začnou brzy pracovat za Vás.

6.

Pošlete peníze z účtu
Na daný účet, který jste obdrželi stačí zaslat vámi zvolenou částku. Jednorázové investice zpravidla umožňujeme od 5000 Kč, pravidelně investovat ale můžete již od 500 Kč - stačí si nastavit trvalý příkaz.

7.

Nyní jste součástí investičního světa, stáváte se nepřímo spolumajitelem Vaší oblíbené firmy :-)
Pamatujte, že u investování je dobré myslet dlouhodobě a umožnit vaší investici využít tržní potenciál naplno.

Zavolejte mi