Online - KB internetové bankovnictví

Uzavřít rámcovou smlouvu online pomocí internetové aplikace Moje Banka a otevřít si možnost investování trvá cca 7 minut. Pak již můžete investovat. Důležité je zmínit, že vás to k ničemu nezavazuje. Vy si volíte kdy a jak budete investovat, kolik peněz, do čeho a také a kdy a jak přestanete nebo zda vůbec začnete:)
1.

Záložka Spoření a Investice - Podílové fondy
Po přihlášení do Internetového bankovnictví v horním menu vyberte záložku Spoření a investice a následně zvolte podílové fondy. Otevře se vám obrazovka s tlačítkem "sjednat".

Záložka Spoření a Investice - Podílové fondy

Sjednat Sjednat

2.

Klikněte na "Sjednat"
Po kliknutí na sjednat se Vám otevře rámcová smlouva. zkontrolujte si prosím své údaje a případně doplňte daňový domicil - kód: "CZ" a vaše rodné číslo.

Klikněte na "Sjednat"
3.

Identifikace vašeho investičního profilu
Nedílnou součástí smlouvy je i vyplnění investičního dotazníku. Dotazník slouží k identifikaci vašeho investičního profilu. To je nutné, abychom vám mohli nabídnout produkty na míru vašim cílům a vašem rizikovému apetitu. Pamatujte, že pravděpodobnost úspěchu v investování se zvyšuje s délkou investice - čím delší období, tím nižší riziko. Při investování je proto dobré myslet dlouhodobě, jako u investice do nemovitosti.

Identifikace vašeho investičního profilu
4.

Autorizace smlouvy
Zkontrolujte si prosím své údaje a smlouvu autorizujte. Po autorizaci můžete okamžitě začít investovat.

Autorizace smlouvy
5.

Výběr vhodného produktu
Nyní už jste malý krůček od realizace Vaší investice. Vybrat si můžete z široké škály produktů - podílových fondů. Ty nejzajímavější příležitosti pravidelně vyhodnocujeme a zařazujeme je do záložky "Náš výběr" nebo "Náš tip" v internetovém bankovnictví.

Koupit Koupit

6.

Pošlete peníze z Vašeho účtu
U každého fondu je na našem webu uvedeno číslo účtu, na který stačí zaslat vámi zvolenou částku - Důležité je vyplnit číslo vaší smlouvy jako variabilní symbol. Jednorázové investice zpravidla umožňujeme od 5000 Kč, pravidelně investovat ale můžete již od 500 Kč - stačí si nastavit trvalý příkaz a vyplnit VS. Pro investici můžete využít znovu i záložku "Spoření a Investice" a následně vybrat "nákup podílových listů" - jednorázová nebo pravidelná investice. Pak již jen zvolíte z menu podílový fond, který chcete a autorizujete. Variabilní symbol máte v tomto případě předvyplněný.

Pošlete peníze z Vašeho účtu
7.

Nyní jste součástí investičního světa, stáváte se nepřímo spolumajitelem Vaší oblíbené firmy :-)
Pamatujte, že u investování je dobré myslet dlouhodobě a umožnit vaší investici využít tržní potenciál naplno.

Moje Banka KB Zavolejte mi