Mobilní investování

Vítejte do nové éry, kdy můžete investovat naprosto odkudkoliv. Pohodlně s mobilní aplikací Mobilní banka. Uzavřít rámcovou smlouvu a otevřít si možnost investování trvá cca 7 minut. Pak již můžete investovat. Důležité je zmínit, že vás to k ničemu nezavazuje. Vy si volíte kdy a jak budete investovat, kolik peněz, do čeho a také a kdy a jak přestanete nebo zda vůbec začnete:)
1.

Záložka Nový produkt
Po přihlášení do mobilního bankovnictví vyberte záložku Nový produkt. Otevře se Vám nabídka s nabízenými produkty. Z nich vyberete produkt s názvem Investice.

Záložka Nový produkt

Sjednat Sjednat

2.

Klikněte na "investovat"
Zobrazí se Vám záložka s přehledem jednotlivých fondů. V pravém horním rohu najdete políčko s názvem Investovat, na které kliknete. Poté budete pokračovat.

Klikněte na "investovat"
3.

Vyplnění základních informací
V tomto kroku vyplníte základní informace nutné pro začátek Vašeho investování a kliknete na tlačítko pokračovat.

Vyplnění základních informací
4.

Identifikace investičního profilu
V tomto kroku Vás čeká vyplnění dotazníku. V něm se dozvíte, jaký typ investora jste a jaké máte zkušenosti. Je to krátký dotazník, který Vám zabere pouze několik minut. Dotazník je možné vyplnit kdykoli, ale doporučujeme vyplnit co nejdříve, neboť vyplnění dotazníku je podmínkou pro započetí investování.

Identifikace investičního profilu
5.

Autorizace smluv
Po sekci, ve které je možné vyplnit investiční dotazník, se Vám zobrazí dvě smlouvy, které je nutné podepsat pro úspěšné dokončení Vašeho investičního profilu. Pokud se rozhodnete dotazník vyplnit ihned, dozvíte se ve smlouvě Váš výsledek z investičního dotazníku a zda jste více konzervativní investor či spíše inklinujete k riziku.

Autorizace smluv
6.

Podpis smlouvy
V tomto závěrečném kroku stačí již jen podepsat smlouvu. Můžete si zde vybrat z možností, zda chcete podepsat pomocí Vašeho hesla či za pomoci Face ID. Po dokončení toho kroku můžete okamžitě začít investovat.

Podpis smlouvy
7.

Výběr vhodného produktu
Nyní už jste malý krůček od realizace Vaší investice. Vybrat si můžete z široké škály produktů - podílových fondů.

Koupit Koupit

8.

Nyní jste součástí investičního světa
Pamatujte, že u investování je dobré myslet dlouhodobě a umožnit vaší investici využít tržní potenciál naplno! Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů při Vašem investování!

Zavolejte mi