Nabízíme celou řadu investičních řešení

Amundi, investiční lídr v Evropě1 se pyšní jednou z nejširších nabídek podílových fondů na českém i zahraničním trhu. Vybrat si můžete jak klasické podílové fondy zaměřené na různé sektory, země, či trvalé trendy a témata. tak i exkluzivní řešení v podobě prémiových fondů správy aktiv, nemovitostních fondů, private equity nebo aktivně spravovaná portfolia a oblíbenou službu Investiční manažer.

1dle spravovaného majetku institucionálních i retailových klientů ve výši 1 755 miliard k 31.3.2021.

Získejte investiční doporučení od portfolio manažerů z Privátního bankovnictví Komerční banky

Nevíte jak si vybrat, co je pro vás vhodné, kolik fondů Amundi kombinovat? Komerční banka nově spustila službu investičního poradenství. Stačí přijít na pobočku, nebo nás kontaktovat prostřednictvím infolinky či chatu a vše s vámi vyřídíme i na dálku. 

Jak to funguje?

  • Řeknete nám, jaké máte plány, jaká jsou Vaše očekávání ohledně výnosu, na jak dlouho chcete investovat a jak velké kolísání investice jste ochotni přijmout.
  • Tyto informace nám pomohou stanovit ten správný investiční profil, který Vám bude sedět jako oblek na míru. 
  • A až budeme vědět, jaký typ investora jste, připraví naši portfolio manažeři z privátního bankovnictví návrh odpovídající Vašim potřebám a očekáváním.

A nebo si vyberte z naší exkluzivní nabídky:

Exkluzivní řešení Amundi charakterizuje osobnější přístup, aktivní management s ohledem na klientovy potřeby, vysoký standard post-prodejních služeb, pravidelné vyhodnocování výkonnosti. Zkuste prémiové investice, kam běžný investor nemá přístup.

Široká nabídka řešení od Amundi: