Osobně na pobočce KB

Začít investovat je velmi jednoduché. Přesvědčte se, že to zvládnete i Vy!
1.

Vyberte si cíl
Promyslete si, čeho chcete prostřednictvím investování dosáhnout. Chcete jen zhodnotit prostředky? Nebo máte konkrétní cíl - vyřešit bydlení, zabezpečit rodinu, zajistit se na stáří, či splnit si jiné sny?

2.

Ujistěte se o svém rizikovém apetitu a chuti vydělávat
Pro výběr správného řešení je dobré si potvrdit investiční přístup. K tomu slouží dotazník na tzv. investiční profil, který zohledňuje za jak dlouho chcete svého cíle dosáhnout a jaké investiční riziko jste ochotni přijmout. Pamatujte, že pravděpodobnost úspěchu v investování se zvyšuje s délkou investice - čím delší období, tím nižší riziko. Při investování je proto dobré myslet dlouhodobě, jako například u investice do nemovitosti.

3.

Uzavření rámcové smlouvy
Jako při koupi důležité věci dává smysl uzavřít smlouvu, tak v případě kvalitního investování potřebujete uzavřít rámcovou smlouvu. Smlouva je tedy svým způsobem pouze formalita, opravňující vás k možnosti investovat do našich produktů. To vše samozřejmě zdarma. Důležité je také zmínit, že vás to k ničemu nezavazuje. Vy si volíte kdy a jak budete investovat, kolik peněz, do čeho a také kdy přestanete a vyberete si své prostředky, nebo zda vůbec začnete :)

Sjednat Sjednat

4.

Výběr produktu či konkrétního řešení
Výběr investičního řešení je na Vás. My Vám poskytneme maximum informací, aby Vaše rozhodnutí bylo správné a v souladu s vytčenými cíli a Vaším investičním profilem. Pravidelně také aktualizujeme na našich stránkách ty nejzajímavější investiční příležitosti pod záložkami "Náš výběr" nebo "Náš tip" v internetovém bankovnictví.

5.

Poradce vám dá číslo účtu dle zvoleného produktu
Váš poradce Vám dá číslo bankovního účtu, kam je třeba poslat peníze dle Vámi zvoleného investičního řešení. Pamatujte vyplnit do variabilního symbolu číslo vaší rámcové smlouvy. Vaše úspory již začnou brzy pracovat za Vás.

6.

Pošlete peníze z Vašeho účtu, nebo je investujte v hotovosti na pobočce
Na daný účet, který jste obdrželi stačí zaslat vámi zvolenou částku. Jednorázové investice zpravidla umožňujeme od 5000 Kč, pravidelně investovat ale můžete již od 500 Kč - stačí si nastavit trvalý příkaz. Investici také můžete realizovat přes internetové bankovnictví, kde se vám po uzavření smlouvy odemkne možnost "nákup podílových listů" v záložce "Spoření a investice".

Koupit Koupit

7.

Nyní jste součástí investičního světa, stáváte se spolumajitelem Vaší oblíbené firmy :-)
Pamatujte, že u investování je dobré myslet dlouhodobě a umožnit vaší investici využít tržní potenciál naplno.

Zavolejte mi Prodejní místa KB