Amundi Czech Ladies Challenge – mezinárodní golfový turnaj se vydařil

05.08.2019

Amundi Czech Ladies Challenge – mezinárodní golfový turnaj se vydařil


Nejvýznamnější mediální tituly v zemi informovaly o výsledcích ženského golfového turnaje na Konopišti, který prvním rokem sponzoruje Amundi Czech Republic. Amatérka Tereza Melecká zde zopakovala loňské druhé místo. Turnaj okruhu LET Access, druhé nejvyšší evropské série, vyhrála Finka Sanna Nuutinenová se skóre -7, Melecká a další dvě soupeřky zaostaly o jedinou ránu. Do elitní desítky se vešly ještě další tři Češky a podtrhly historický úspěch domácích golfistek. Cutem totiž prošlo 18 českých hráček – dvě profesionálky a 16 amatérek. Na dělené šesté příčce skončily amatérky Patricie Macková a Tereza Koželuhová i profesionálka Kateřina Vlašínová.

O aktuálních výsledcích pravidelně informovala i Česká televize (ČT 24, čas 27:14) a výsledkové zpravodajství přinášela Česká tisková kancelář. Kromě toho se zprávy objevily také v médiích jako idnes.cz či sport.cz. 

Na těchto dalších adresách byly také publikovány informací týkající se turnaje ceskatelevize.cz, golfextra.cz, sport.cz, idnes.cz, golfdigest.cz, pga.cz, ceskenoviny.cz, golfvacations.cz, golfinfo.cz, MF DNES).

Amundi podporuje golf celosvětově, jako titulární partner však pouze ve Francii. Jsme další země, která se profilovala nyní také jako titulární partner pod hlavičkou Amundi Czech Ladies Challenge, což nám pomohlo zajistit zajímavou publicitu pro naši celkem mladou značku.

“Byl to pro nás první turnaj s tituálním partnerstvím mimo Francii, kde jsme se stali partnery evropské túry Open de France. Jsme velmi spokojeni s průběhem a výsledkem turnaje a těšíme se na další spolupráci a pomoc českému golfu”, řekl při finálovém ceremoniálu Alain Berry, vedoucí komunikace Amundi Paříž.