Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci zajistit rodinu

Rodinný život provází celá řada větších finančních výdajů, na které se můžeme velmi dobře připravit. Svatba, mateřská dovolená, studium dětí, pořízení většího vozu, to vše vyžaduje, aby naše úspory dosahovaly někdy i statisícových částek. Pravidelné investování vám pomůže zhodnotit Vaše úspory a Vy si tak budete moc užívat důležitých milníků ve Vašem rodinném životě bez starostí.

Například, pokud se rozhodnete investovat měsíčně 3 527 Kč do některého z námi nabízených akciových fondů, za 15 let pak můžete mít 1 000 000 Kč*. 

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si   Zavolejte mi 

*očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků

Ukázková kalkulace

Opatrná Vyvážená Odvážná
let
Očekávaný roční výnos: 6 %* Vstupní poplatek: 3 %

* Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků na základě analytických odhadů pro jednotlivé třídy aktiv daných fondů Annualised Return Forecasts, Amundi.