Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci zajistit rodinu

Rodinný život provází celá řada větších finančních výdajů, na které se můžeme velmi dobře připravit. Svatba, mateřská dovolená, studium dětí, pořízení většího vozu, to vše vyžaduje, aby naše úspory dosahovaly někdy i statisícových částek. Pravidelné investování vám pomůže zhodnotit Vaše úspory a Vy si tak budete moc užívat důležitých milníků ve Vašem rodinném životě bez starostí.

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si   Zavolejte mi 

Jednorázová
Pravidelná měsíční
Historický vývoj fondu
Zvolte období vaší investice
Od
Do

Váš zisk:

+ 94 364 Kč

Hodnota investice se zhodnocením:

436 864 Kč

Celkem investovaná částka:

342 500 Kč

Zavolejte mi Pravidelná investice Pravidelná investice Sjednat produkt Sjednat produkt

Fond

First Eagle je kotvou v období politické a tržní nejistoty, fond hledající společnosti, které generují pravidelný příjem, fond navržený pro váš lepší spánek, jeho heslem je levně nakoupit - draze prodat

Více o fondu

* Minulá výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti budoucí. Výkonnost investice je počítána na základě skutečného vývoje fondu po započtení všech poplatků. Výkonnost fondu může být i negativní.

Pomocí investice 342 500 Kč do podílového fondu First Eagle Amundi International Fund byste měl(a) 436 864 Kč

Pravidelná investice Pravidelná investice Sjednat produkt Sjednat produkt