Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci zajistit vzdělání dětí

Děti jsou bezpochyby naší velkou radostí, jak je ale připravit na život a co nejlépe zabezpečit? Pomozte jim studovat vysněnou školu doma nebo v zahraničí, dopřejte jim, ať poznají svět, ať se naučí minimálně dva cizí jazyky, nechte je, ať si vyberou svou životní cestu sami. Pravidelné investování s našimi dynamickými fondy vám pomůže financovat rozvoj a budoucnost vašich dětí a vnoučat.

Pokud budete od narození do plnoletosti vašeho dítěte / vnoučete měsíčně investovat 2 000 Kč do některého z našich dynamických fondů, v 18 letech bude mít 755 223 Kč*. A to už je velmi slušný základ do života!

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si    Zavolejte mi 

*očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků

Ukázková kalkulace

Jednorázová
Pravidelná měsíční
Historický vývoj fondu
Zvolte si období vaší investice
Od
Do
Očekávaný roční výnos: 0 %* Vstupní poplatek: 0 %

Váš zisk:

+ 36 580 Kč

Hodnota investice se zhodnocením:

282 580 Kč

Celkem investovaná částka:

246 000 Kč

Zavolejte mi Pravidelná investice Pravidelná investice Sjednat produkt Sjednat produkt

Fond

Nejlepší fond roku 2020 a 2021 - 1. místo v soutěži Zlatá Koruna! Investice do převratných změn a inovativních společností s potenciálem exponenciálního růstu

Více o fondu

* Minulá výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti budoucí. Výkonnost investice je počítána na základě skutečného vývoje fondu po započtení všech poplatků. Výkonnost fondu může být i negativní.