Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci zajistit vzdělání dětí

Děti jsou bezpochyby naší velkou radostí, jak je ale připravit na život a co nejlépe zabezpečit? Pomozte jim studovat vysněnou školu doma nebo v zahraničí, dopřejte jim, ať poznají svět, ať se naučí minimálně dva cizí jazyky, nechte je, ať si vyberou svou životní cestu sami. Pravidelné investování s našimi dynamickými fondy vám pomůže financovat rozvoj a budoucnost vašich dětí a vnoučat.

Pokud budete od narození do plnoletosti vašeho dítěte / vnoučete měsíčně investovat 2 000 Kč do některého z našich dynamických fondů, v 18 letech bude mít 755 223 Kč*. A to už je velmi slušný základ do života!

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si    Zavolejte mi 

*očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků

Ukázková kalkulace

Opatrná Vyvážená Odvážná
let
Očekávaný roční výnos: 6%* Vstupní poplatek: 3%

* Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků na základě analytických odhadů pro jednotlivé třídy aktiv daných fondů Annualised Return Forecasts, Amundi.