Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci zajistit vzdělání dětí

Děti jsou bezpochyby naší velkou radostí, jak je ale připravit na život a co nejlépe zabezpečit? Pomozte jim studovat vysněnou školu doma nebo v zahraničí, dopřejte jim, ať poznají svět, ať se naučí minimálně dva cizí jazyky, nechte je, ať si vyberou svou životní cestu sami. Pravidelné investování s našimi dynamickými fondy vám pomůže financovat rozvoj a budoucnost vašich dětí a vnoučat.

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si    Zavolejte mi 

Jednorázová
Pravidelná měsíční
Historický vývoj fondu
Zvolte období vaší investice
Od
Do

Váš zisk:

+ 148 980 Kč

Hodnota investice se zhodnocením:

475 480 Kč

Celkem investovaná částka:

326 500 Kč

Zavolejte mi Pravidelná investice Pravidelná investice Sjednat produkt Sjednat produkt

Fond

Nejlepší fond roku 2020 a 2021 - 1. místo v soutěži Zlatá Koruna! Investice do převratných změn a inovativních společností s potenciálem exponenciálního růstu

Více o fondu

* Minulá výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti budoucí. Výkonnost investice je počítána na základě skutečného vývoje fondu po započtení všech poplatků. Výkonnost fondu může být i negativní.

Pomocí investice 326 500 Kč do podílového fondu CPR Global Disruptive Opportunities byste měl(a) 475 480 Kč

Pravidelná investice Pravidelná investice Sjednat produkt Sjednat produkt