Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci vyřešit bydlení

Zajistit si vlastní bydlení patří k základním životním cílům většiny z nás. Financování bydlení prostřednictvím hypotéky dnes ale není možné, pokud nemáte našetřeno minimálně 20 % z nákupní ceny nemovitosti. Pravidelné investování vám nabízí možné řešení jak na těchto 20 % dosáhnout rychleji a zhodnotit vaše úspory, abyste si mohli vybrat bydlení podle Vašich představ.

Například, pokud se rozhodnete investovat měsíčně 3 453 Kč do některého z námi nabízených fondů v rámci konzervativní nebo balancované strategie za 10 let můžete mít 500 000 Kč*. 

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si   Zavolejte mi 

*očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků

Ukázková kalkulace

Opatrná Vyvážená Odvážná
let
Očekávaný roční výnos: 4 %* Vstupní poplatek: 2 %

* Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků na základě analytických odhadů pro jednotlivé třídy aktiv daných fondů Annualised Return Forecasts, Amundi.