Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci cestovat

O cestování se často říká, že je to nejlepší životní investice. Díky cestování poznáte nová místa, odlišné kultury, nové známé nebo si jen pořádně konečně odpočinete. Pravidelné investování s našimi fondy vám v realizaci Vašeho cestovatelského snu finančně pomůže.

Nemusíte sázet Sportku, abyste se vydali na cestu kolem světa. Pokud budete například měsíčně investovat 1 500 Kč do některého z našich fondů v rámci konzervativní nebo balancované strategie, za 6 let můžete mít 124 108*. A za to už se dá pořídit opravdu hezká a nezapomenutelná dovolená!

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si   Zavolejte mi 

*očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků

Ukázková kalkulace

Opatrná Vyvážená Odvážná
let
Očekávaný roční výnos: 4 %* Vstupní poplatek: 2 %

* Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků na základě analytických odhadů pro jednotlivé třídy aktiv daných fondů Annualised Return Forecasts, Amundi.