Pravidelné investování, cesta k vašim cílům

Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Amundi je tu pro Vás.

Chci zajistit na stáří

Odejít do důchodu jako milionář dnes už není výsada jen těch nejbohatších. Zachovat si životní úroveň, mít prostředky na nadstandardní lékařskou péči, nepočítat každou korunu, podpořit vnoučata na studiích, prožít důchod naplno. Díky pravidelnému investování s našimi fondy se budete v důchodu cítit skutečně bohatí.

Čím dříve se začneme zajímat o náš budoucí důchod, tím více nakonec můžeme mít v důchodovém věku. Například, pokud od svých 30 let investuji měsíčně 2 000 Kč do akciového fondu, potom ve svých 65 letech mohu mít 2 777 758 Kč*.

Všechny možnosti kalkulace si vyzkoušejte zde:  Spočítejte si   Zavolejte mi 

*očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků

Ukázková kalkulace

Opatrná Vyvážená Odvážná
let
Očekávaný roční výnos: 6 %* Vstupní poplatek: 3 %

* Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné, výkonnost je počítána po započtení všech poplatků na základě analytických odhadů pro jednotlivé třídy aktiv daných fondů Annualised Return Forecasts, Amundi.