Boření mýtů aneb mylné představy o investování

Investování do podílových fondů bývá často opředeno spousta mýty a nedorozuměními. Následující videa ilustrují ty nejčastější a ukazují, jak to s investováním doopravdy je.

1. Investování je příliš rizikové, na účtu budou mé peníze v bezpečí

V posledních letech má čím dál tím víc lidí strach podstoupit jakékoli riziko. Mít peníze na účtech ale není tak bezpečné, jak se může zdát - především vlivem inflace a nízkých úrokových sazeb. Investování je řešení, jak ochránit své peníze před inflací  a zhodnotit své úspory.

2. Jedině na účtu mám své peníze kdykoli k dispozici

Každý preferuje okamžitou dostupnost svých finančních prostředků. Investiční řešení, které Vám nabízíme, poskytují stejnou dostupnost vašich prostředků jako na běžných účtech. Nabízíme řešení, která jsou vhodná pro jakýkoli investiční horizont, a to i ten nejkratší možný.

3. Vývoj investice je nepředvídatelný, a jen těžko tak mohu plánovat do budoucna

Chtěli byste v budoucnu více cestovat, zabezpečit své děti nebo sebe sama na stáří? Investování Vám umožňuje plánovat svou budoucnost efektivněji a s větší jistotou díky široké nabídce fondů, ve které si vybere opravdu každý.

4. Investování je jen pro profesionály, kteří se vyznají ve světě financí

Většina lidí se domnívá, že investování je jen pro profesionály, a proto své úspory nechává na běžných účtech. Díky našim expertům, kteří se o vaše peníze starají, je investování snadné a dostupné pro každého!