Proč investovat s námi?

Partnera pro investování byste měli důkladně vybírat. Své úspory jste vytvářeli několik let, tak byste je měli svěřit pouze a jenom opravdu důvěryhodnému partnerovi. Společnost Amundi, je největším správcem aktiv v Evropě a na českém trhu působí více jak 25 let. Naše manažerské týmy působí po celém světě. Vaše důvěra je pro nás to nejdůležitější. 

Nejširší nabídka na trhu

Naše nabídka patří k nejširším na trhu. Vybírat můžete z více jak 50 investičních strategií a řešení. Abychom vám výběr usnadnili, vybíráme pro vás ty nejzajímavější investice (kategorie doporučované fondy). Nabídku doporučovaných fondů samozřejmě průběžně aktualizuje.

Nízké poplatky

Působímeve velmi konkurenčním prostředí, kde investor rozhoduje o tom, kterého partnerasi vybere. Musíme být levní, efektivní a mít výsledky, abychom uspěli. Našefondy patří dlouhodobě k těm levnějším na trhu. Vstupní poplatek, kterýplatíte distributorovi, se rovněž pohybuje spíše pod průměrem českého trhu. V rámciexkluzivní nabídky jsou poplatky investorům účtovány podle výši jejich investice.

Exkluzivní nabídka

Vedle klasických investičních fondů nabízíme klientům i exkluzivní nabídka. Ty charakterizujeosobnější přístup, aktivní management s ohledem na klientovy potřeby, vysoký standard post-prodejních služeb a pravidelné vyhodnocování výkonnosti. Vybrat si můžete aktivně spravovaná portfolia, prémiové fondy správy aktiv,dividendový fond vyplácející část zisku ve formě dividend a jistý příjem každýrok, investice do nemovitostí, či tzv. Private Equity malých a středních podniků, kam běžně investor nemá přístup.

Důvěryhodný partner

Společnost Amundi je dnes největším správcem aktiv v Evropě a v roce 2017 získala prestižní ocenění Správce aktiv roku, kdy porazila společnosti jako BlackRock, Schroders, Allianz Global Investors nebo Vanguard. Objem majetku pod správou dosahuje 1 400 miliard EUR (k 30.9.2017). Manažerské týmy Amundi působí ve všech hlavních finančních centrech v Evropě (Paříž, Londýn, Milán), Asii (Japonsko, Hongkong, Singapur) a Spojených státech. Pro skupinu Amundi je velmi důležitý blízký a dlouhodobý vztah s klienty a z toho plynoucí silná přítomnost na lokálních trzích.