Proč investovat s námi?

Partnera pro investování byste měli důkladně vybírat. Své úspory jste vytvářeli několik let, tak byste je měli svěřit pouze a jenom opravdu důvěryhodnému partnerovi. Společnost Amundi, je největším správcem aktiv v Evropě a na českém trhu působí více jak 25 let. Naše manažerské týmy působí po celém světě. Vaše důvěra je pro nás to nejdůležitější. 

Nejširší nabídka na trhu

Naše nabídka patří k nejširším na trhu. Vybírat můžete z více jak 50 investičních strategií a řešení. Abychom vám výběr usnadnili, vybíráme pro vás ty nejzajímavější investice (kategorie doporučené fondy). Nabídku doporučených fondů samozřejmě průběžně aktualizujeme.

Nízké poplatky

Působíme ve velmi konkurenčním prostředí, kde investor rozhoduje o tom, kterého partnera si vybere. Musíme být levní, efektivní a mít výsledky, abychom uspěli. Naše fondy patří dlouhodobě k těm levnějším na trhu. Vstupní poplatek, který platíte distributorovi, se rovněž pohybuje spíše pod průměrem českého trhu. V rámci exkluzivní nabídky jsou poplatky investorům účtovány podle výše jejich investice.

Exkluzivní nabídka

Kromě klasických investičních fondů nabízíme klientům i exkluzivní řešení. Ty charakterizuje osobnější přístup, aktivní management s ohledem na klientovy potřeby, vysoký standard post-prodejních služeb a pravidelné vyhodnocování výkonnosti. Vybrat si můžete aktivně spravovaná portfolia, prémiové fondy správy aktiv, dividendový fond vyplácející část zisku ve formě dividend, investice do nemovitostí, či tzv. Private Equity malých a středních podniků, kam běžně investor nemá přístup.

Důvěryhodný partner

Společnost Amundi je dnes největším správcem aktiv v Evropě a v roce 2017 získala prestižní ocenění Správce aktiv roku, kdy porazila společnosti jako BlackRock, Schroders, Allianz Global Investors nebo Vanguard. Objem majetku pod správou dosahuje 1 470 miliard EUR (k 31.3.2019). Manažerské týmy Amundi působí ve všech hlavních finančních centrech v Evropě (Paříž, Londýn, Milán), Asii (Japonsko, Hongkong, Singapur) a Spojených státech. Pro skupinu Amundi je velmi důležitý blízký a dlouhodobý vztah s klienty a z toho plynoucí silná přítomnost na lokálních trzích.