Lepší zhodnocení

Podílové fondy představují jednu z nejefektivnější cest, jak můžete zhodnotit vaše prostředky. V porovnání s tradičními formami spoření nabízejí podílové fondy historicky i několikanásobně vyšší zhodnocení a mnohem efektivněji chrání úspory před inflací.

Při investování do podílových fondů bychom měli být vždy trpěliví a přemýšlet v dlouhodobém horizontu, podobně jako to děláme u investic do nemovitostí. Stejně jako u nemovitostí, tak i u podílových fondů je zcela normální, že hodnota investice kolísá v čase.

Jedním z nejlepších způsobů, jak zhodnotit své prostředky, je kombinovat pravidelné a jednorázové investování. Pokud byste například investovali do fondu CPR Global Silver Age jednorázově 50 000 Kč a k tomu přidali měsíční investici 2000 Kč od června 2016, za 6 let by se vaše prostředky zhodnotily o +56 807 Kč. 

Pro srovnání, pokud byste využili ke zhodnocení spořicí účet s úrokovou sazbou 2 %, která by zůstala takto vysoká celých 6 let, měli byste za 6 let pouze více o +14 083Kč.

Minulá výkonnost není zárukou budoucí výkonnosti. Jaký fond je pro vás určený a zda je ve vašem cílovém trhu vždy proberte s poradcem,

Jednorázová
Pravidelná měsíční
Historický vývoj fondu
Zvolte období vaší investice
Od
Do

Váš zisk:

+ 65 776 Kč

Hodnota investice se zhodnocením:

259 776 Kč

Celkem investovaná částka:

194 000 Kč

Zavolejte mi Pravidelná investice Pravidelná investice Sjednat produkt Sjednat produkt

Fond

Investujte do vodohospodářských společností a využijte vzácnosti vody. 

Více o fondu

* Výkonnost investice je počítána na základě skutečného vývoje fondu po započtení všech poplatků. Výkonnost fondu může být i negativní. Minulá výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti budoucí.

Pomocí investice 194 000 Kč do podílového fondu KBI Water fund byste měl(a) 259 776 Kč

Zavolejte mi Pravidelná investice Pravidelná investice Sjednat produkt Sjednat produkt