pravidelné investování s KB
Více o Amundi
+420 800 111 166
Vyzkoušet
Zavolejte mi
Ať už ušetříte měsíčně několik tisíc nebo jen pár stovek
Pravidelné investování představuje jednu z nejefektivnějších forem, jak zhodnotit své úspory. Začít investovat můžete kdykoli a nemusíte čekat na správné „načasování“ jako při jednorázovém vkladu. Splňte si své sny, zabezpečte Vaše děti i sebe sama, vytvořte si rezervu. Díky pravidelnému investování je vše snazší. Sjednat si ho můžete na všech pobočkách Komerční banky.
JEDNODUCHOST
JEDNODUCHOST
Sjednat si můžete trvalý příkaz i online v internetovém bankovnictví KB
PENÍZE VŽDY K DISPOZICI
PENÍZE VŽDY
K DISPOZICI
Vyberte si peníze kdykoliv je budete potřebovat

NIŽŠÍ RIZIKO
NIŽŠÍ RIZIKO
Nestarejte se o správné načasování své investice

BEZ OMEZENÍ
BEZ OMEZENÍ
Vy sami rozhodujete, kolik a kam budete investovat

Inspirujte se příběhy lidí, kteří investují pravidelně
"Plním si své sny"
Ondra (33)
Ondra (33):
„Díky pravidelnému vkladu 2 500 Kč počítám, že si už za dva roky nadělím pořádnou mašinu.“
Více...
"Podporuji své děti"
Katka (37)
Katka (37):
„Aby se děti nehádaly, investujeme každému 1300 Kč – v 18 letech bude tak každý mít cca 400 000 Kč, tedy slušné vykročení do života.“
Více...
"Těším se na bohatý důchod"
Petr (41)
Petr (41):
„Vím, že na běžný důchod se spolehnout nemůžu, proto přes 20 let investuji 2 100 Kč a v 65 budu mít téměř 3 miliony.”
Více...
"Nečekané výdaje mě nezaskočí"
František (54)
František (54):
„Díky našetřené rezervě 255 000 Kč zaplatím nejen svatbu své dceři, ale ještě mi zbude dost na další životní překvapení“
Více...
Vyzkoušejte si sami
Chci pravidelně vkládat částku
Chci dosáhnout částky
Volba investiční strategie:
Konzervativní
Balancovaná
Dynamická
Konzervativní investor – zpravidla nechce podstupovat vyšší míru kolísání své investice a klade důraz na vyšší likviditu. Akciové investice se objevují v jeho portfoliu ve vyšším zastoupení, jen pokud investiční horizont přesáhne 6 let.
Balancovaný investor – je připraven akceptovat častější kolísání své investice a pokles hodnoty investice není pro něho důvodem k jejímu ukončení. Akciové investice se objevují v jeho portfoliu ve vyšším zastoupení (50 % plus), jen pokud investiční horizont přesahuje 5 let.
Dynamický investor – cílí potenciálně nejvyšší možné zhodnocení a uvědomuje si plně všechna rizika spojená s investicemi s vysokou mírou kolísání. Akciové investice se objevují v portfoliu ve vyšším zastoupení (50 % plus), jen pokud investiční horizont přesahuje 4 roky.
Měsíční investice
Chci dosáhnout částky
Délka investice
Jednorázový vklad
Očekávaný roční výnos:
4%6%6%
Vstupní poplatek:
%
OK
*Očekávaná výkonnost je počítána včetně všech poplatků.
Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti skutečné.

VÝSLEDEK

Vhodná měsíční investice:
Konzervativní investor – zpravidla nechce podstupovat vyšší míru kolísání své investice a klade důraz na vyšší likviditu. Akciové investice se objevují v jeho portfoliu ve vyšším zastoupení (50 % plus), jen pokud investiční horizont přesahuje 6 let.

Předpokládaná výkonnost strategie 4 p.a.
Pro konzervativního investora jsou vhodné k pravidelnému investování například fondy
CPR Global Silver Age
KB PSA 5D - Popular
First Eagle Amundi International Fund
Balancovaný investor – je připraven akceptovat častější kolísání své investice a pokles hodnoty investice není pro něho důvodem k jejímu ukončení. Akciové investice se objevují v jeho portfoliu ve vyšším zastoupení (50 % plus), jen pokud investiční horizont přesahuje 5 let.

Předpokládaná výkonnost strategie 6 p.a.
Pro balancovaného investora jsou vhodné k pravidelnému investování například fondy
Dynamický investor – cílí potenciálně nejvyšší možné zhodnocení a uvědomuje si plně všechna rizika spojená s investicemi s vysokou mírou kolísání. Akciové investice se objevují v portfoliu ve vyšším zastoupení (50 % plus), jen pokud investiční horizont přesahuje 4 roky.

Předpokládaná výkonnost strategie 6 p.a.
Pro dynamického investora jsou vhodné k pravidelnému investování například fondy

Investovaná částka
bez zhodnocení

295 000 Kč

Předpokládaná částka
se zhodnocením
včetně vstupních poplatků

320 000 Kč

FusionCharts will render here
Vložíte:
Můžete mít:
Vhodná měsíční investice:

Vhodné fondy:
CPR Global Silver Age
KB PSA 5D - Popular
First Eagle Amundi International Fund
Jak to funguje?
Princip je jednoduchý – posíláte pravidelně stejnou částku, za kterou nakupujete podílové listy, s tím že jejich cena se odvíjí od tržní situace. Tím v dlouhodobém horizontu investujete za průměrnou cenu. Vyděláváte tak na výkyvech hodnot fondu, jelikož nakupujete průměrně za nižší ceny než jednorázoví investoři. Jedná se tak opravdu o jeden z nejvýhodnějších a nejefektivnějších způsobů, jak dnes vydělat.
Jak začít?
Smlouvu můžete uzavřít na kterékoliv pobočce Komerční banky, prostřednictvím internetového bankovnictví (Moje Banka) nebo prosím zanechte Váš kontakt a my Vám zavoláme.
Zavolejte mi
Upozornění na rizika
Uvedené informace nepředstavují poradenství, investiční doporučení ani analýzu investičních příležitostí. Předchozí ani očekávaná budoucí výkonnost nezaručuje skutečnou výkonnost v budoucím období. Před investicí by klient měl provést vlastní analýzu rizik z hlediska právních, daňových a účetních konsekvencí, aniž by se výlučně spoléhali na informace v tomto dokumentu. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat a není zaručena návratnost investované částky. Výnos u cizoměnových investičních nástrojů může kolísat v důsledku výkyvů měnového kurzu. Zdanění závisí vždy na osobních poměrech zákazníka a může se měnit. Úplné názvy podílových fondů, detailní přehled výkonnosti a další informace jsou zveřejněny v českém (Amundi CR) nebo anglickém jazyce (Amundi) na www.amundi-cr.cz ve statutech fondů, sděleních klíčových informací, nebo prospektech fondů. Bližší informace získáte na bezplatné informační lince 800 111 166, info-cr@amundi.com nebo www.amundi-cr.cz. Společnost Amundi CR ani její mateřská společnost Amundi nepřijímají žádnou přímou ani nepřímou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. Uvedené společnost není možné volat jakýmkoli způsobem k odpovědnosti za jakékoli rozhodnutí nebo za jakoukoli investici učiněnou na základě informací uvedených v tomto materiálu. Informace uvedené v tomto materiálu nebudou kopírovány, reprodukovány, upravovány, překládány nebo rozšiřovány mezi třetí osoby bez předchozího písemného souhlasu ani mezi subjekty v jakékoli zemi nebo jurisdikci, které by vyžadovaly registraci společnosti Amundi CR nebo Amundi nebo jejich produktů v této jurisdikci, nebo ve kterých by mohla být považována za nezákonnou. Tyto materiály nebyly schváleny regulátorem finančního trhu. Tyto materiály nejsou zamýšleny pro seznámení nebo použití jakoukoli osobou, ať již se jedná o kvalifikovaného investora, či nikoli, z jakékoli země nebo jurisdikce, jejichž zákony nebo předpisy by takovéto sdělení nebo použití zakazovaly.
© Amundi CR
Created by Praguesoft
“Plním si své sny”
“Podporuji své děti”
“Těším se na bohatý důchod”
“Nečekané výdaje mě nezaskočí”
Sny a Přání/Cíle
Možná sníte o exotické dovolené, větším autě nebo jen sousedově nové sekačce. A vůbec, proč si nesplnit vše? S pravidelným investováním Amundi CR již nemusíte dělat kompromisy.
Dosáhněte svých snů a cílů o poznání rychleji!
Proč pravidelné investování s Amundi CR?

Užijte si dovolenou přesně podle Vás
Začněte jezdit v tom úžasném novém autě
Nebo si kupte ryby do nového jezírka
Peníze si můžete vybrat kdykoliv
Nastavení příkazu je jednoduší než splátka elektriky
Prožijte své sny bez kompromisů a omezení
Jak to řeší Ondra (33)?

Již od mala mě fascinovaly rychlý motorky. S klukama jsme trávili hodiny dohadováním se, která má lepší výkon, jakou barvu mít a tak. Po vejšce ale přišla realita a zjištění, že si na ty kousky vyděláme nejdříve v 60. S tím sem se ale nechtěl smířit a štěstí mi přálo – před pár lety jsem objevil pravidelné investování u Amundi CR.

Na silnici mám rád vše pod kontrolou, proto již 8 let pravidelně vkládám 2 500 Kč do fondu First Eagle Amundi International a počítám, že už za dva roky si nadělím pořádnou mašinu. Budu mít cca 400 000 Kč (při celkové investici 300 000 Kč*).

Modelace
Vyzkoušet
Zavřít
Upozornění na rizika:
Uvedené informace nepředstavují poradenství, investiční doporučení ani analýzu investičních příležitostí. Předchozí ani očekávaná budoucí výkonnost nezaručuje skutečnou výkonnost v budoucím období. Před investicí by klient měl provést vlastní analýzu rizik z hlediska právních, daňových a účetních konsekvencí, aniž by se výlučně spoléhali na informace v tomto dokumentu. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat a není zaručena návratnost investované částky. Výnos u cizoměnových investičních nástrojů může kolísat v důsledku výkyvů měnového kurzu. Zdanění závisí vždy na osobních poměrech zákazníka a může se měnit. Úplné názvy podílových fondů, detailní přehled výkonnosti a další informace jsou zveřejněny v českém (Amundi CR) nebo anglickém jazyce (Amundi) na www.amundi-cr.cz ve statutech fondů, sděleních klíčových informací, nebo prospektech fondů. Bližší informace získáte na bezplatné informační lince 800 111 166, info-cr@amundi.com nebo www.amundi-cr.cz. Společnost Amundi CR ani její mateřská společnost Amundi nepřijímají žádnou přímou ani nepřímou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. Uvedené společnost není možné volat jakýmkoli způsobem k odpovědnosti za jakékoli rozhodnutí nebo za jakoukoli investici učiněnou na základě informací uvedených v tomto materiálu. Informace uvedené v tomto materiálu nebudou kopírovány, reprodukovány, upravovány, překládány nebo rozšiřovány mezi třetí osoby bez předchozího písemného souhlasu ani mezi subjekty v jakékoli zemi nebo jurisdikci, které by vyžadovaly registraci společnosti Amundi CR nebo Amundi nebo jejich produktů v této jurisdikci, nebo ve kterých by mohla být považována za nezákonnou. Tyto materiály nebyly schváleny regulátorem finančního trhu. Tyto materiály nejsou zamýšleny pro seznámení nebo použití jakoukoli osobou, ať již se jedná o kvalifikovaného investora, či nikoli, z jakékoli země nebo jurisdikce, jejichž zákony nebo předpisy by takovéto sdělení nebo použití zakazovaly.
*Jedná se pouze o ilustrativní příklad při pravidelné měsíční investici 1000 Kč po dobu 14 let při předpokládaném ročním zhodnocení 6 % (se započtením vstupního poplatku 3 %). Uvedený fond nemusí existovat po celou dobu uvedené investice. Předpokládané zhodnocení není nijak zaručeno.
Podpora dětí
Děti jsou bezpochyby naší velkou radostí, jak je ale připravit na život a co nejlépe zabezpečit? S pravidelným investováním Amundi CR to jde snadněji, již žádné minimální úroky na spořicím účtu
ani rozbitá prasátka. Vykouzlete Vašim dětem úsměv na tváři s námi!
Proč pravidelné investování s Amundi CR?

Pořiďte dětem vlastní bydlení
Pomozte jim studovat vysněnou školu
Dopřejte jim, ať poznají svět
Naučte je cizí jazyky
Nechte je, ať si vyberou svou životní cestu sami
Nastavení příkazu je jednoduší než zaplacení školních obědů
Jak to řeší Katka (37)?

Doma máme hned tři ratolesti: Mirečka, Otíka a Alenku. Samozřejmě pro ně chci to nejlepší. Vždy to ale není možné, a s tím jak stárnou, starostí spíše přibývá. Proto jsme se s manželem rozhodli jim usnadnit start do života pomocí pravidelného investování s Amundi CR.

Jelikož je ještě do jejich dospělosti daleko, vybrali jsme pro ně smíšený fond First Eagle Income Builder. Aby se děti mezi sebou nehádaly, investujeme každému 1 300 Kč měsíčně. V 18 letech tak každý bude mít cca 490 000 Kč, tedy dost prostředků na vykročení do života (při celkové investici 280 000Kč*).

Modelace
Vyzkoušet
Zavřít
Upozornění na rizika:
Uvedené informace nepředstavují poradenství, investiční doporučení ani analýzu investičních příležitostí. Předchozí ani očekávaná budoucí výkonnost nezaručuje skutečnou výkonnost v budoucím období. Před investicí by klient měl provést vlastní analýzu rizik z hlediska právních, daňových a účetních konsekvencí, aniž by se výlučně spoléhali na informace v tomto dokumentu. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat a není zaručena návratnost investované částky. Výnos u cizoměnových investičních nástrojů může kolísat v důsledku výkyvů měnového kurzu. Zdanění závisí vždy na osobních poměrech zákazníka a může se měnit. Úplné názvy podílových fondů, detailní přehled výkonnosti a další informace jsou zveřejněny v českém (Amundi CR) nebo anglickém jazyce (Amundi) na www.amundi-cr.cz ve statutech fondů, sděleních klíčových informací, nebo prospektech fondů. Bližší informace získáte na bezplatné informační lince 800 111 166, info-cr@amundi.com nebo www.amundi-cr.cz. Společnost Amundi CR ani její mateřská společnost Amundi nepřijímají žádnou přímou ani nepřímou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. Uvedené společnost není možné volat jakýmkoli způsobem k odpovědnosti za jakékoli rozhodnutí nebo za jakoukoli investici učiněnou na základě informací uvedených v tomto materiálu. Informace uvedené v tomto materiálu nebudou kopírovány, reprodukovány, upravovány, překládány nebo rozšiřovány mezi třetí osoby bez předchozího písemného souhlasu ani mezi subjekty v jakékoli zemi nebo jurisdikci, které by vyžadovaly registraci společnosti Amundi CR nebo Amundi nebo jejich produktů v této jurisdikci, nebo ve kterých by mohla být považována za nezákonnou. Tyto materiály nebyly schváleny regulátorem finančního trhu. Tyto materiály nejsou zamýšleny pro seznámení nebo použití jakoukoli osobou, ať již se jedná o kvalifikovaného investora, či nikoli, z jakékoli země nebo jurisdikce, jejichž zákony nebo předpisy by takovéto sdělení nebo použití zakazovaly.
*Jedná se pouze o ilustrativní příklad při pravidelné měsíční investici 1 300 Kč po dobu 18 let při předpokládaném ročním zhodnocení 4 % (se započtením vstupního poplatku 2 %). Uvedený fond nemusí existovat po celou dobu uvedené investice. Předpokládané zhodnocení není nijak zaručeno.
Nečekané výdaje
Den blbec měl už asi každý, ráno uklouznete v koupelně a strhnete nový závěs, u auta zase prasklá pneumatika a večer do televize uhodí blesk. Proč já? S pravidelným investováním u Amundi CR už nemusíte řešit proč, jednoduše si vytvoříte finanční rezervu a už Vás jen tak nic nezaskočí.
Proč pravidelné investování s Amundi CR?

Všemožné opravy už nedělejte sami
Zrekonstruujte starý byt
Nerozčilujte se, když musíte s autem do servisu
Zase Vám spadl telefon na zem?
Neproste souseda, ať Vám pomůže vymalovat
Doprala pračka, lednička nechladí? Kupte si prostě novou
Nastavení příkazu je jednodušší než shánět opraváře
Jak to řeší František (54)?

Máme tu radostnou událost, moje dcera se vdává. Akorát jsem úplně nečekal, že pozve rovnou všech 150, prý nejbližších přátel a ještě bude nutně trvat na těch strašně drahých šatech. Upřímně nebýt vytvořené rezervy díky pravidelnému investování s Amundi CR, tak už mě trefil šlak.

Díky této rezervě zaplatím nejen svatbu své dceři, ale ještě mi zbude dost na další životní překvapení. Klid v duši mi zajistila tisícovka měsíčně do fondu CPR Global Silver Age, kam už investuji 14 let. Moje rezerva tak dnes dosahuje cca čtvrt milionu (při celkové investici 168 000 Kč*).

Modelace
Vyzkoušet
Zavřít
Upozornění na rizika:
Uvedené informace nepředstavují poradenství, investiční doporučení ani analýzu investičních příležitostí. Předchozí ani očekávaná budoucí výkonnost nezaručuje skutečnou výkonnost v budoucím období. Před investicí by klient měl provést vlastní analýzu rizik z hlediska právních, daňových a účetních konsekvencí, aniž by se výlučně spoléhali na informace v tomto dokumentu. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat a není zaručena návratnost investované částky. Výnos u cizoměnových investičních nástrojů může kolísat v důsledku výkyvů měnového kurzu. Zdanění závisí vždy na osobních poměrech zákazníka a může se měnit. Úplné názvy podílových fondů, detailní přehled výkonnosti a další informace jsou zveřejněny v českém (Amundi CR) nebo anglickém jazyce (Amundi) na www.amundi-cr.cz ve statutech fondů, sděleních klíčových informací, nebo prospektech fondů. Bližší informace získáte na bezplatné informační lince 800 111 166, info-cr@amundi.com nebo www.amundi-cr.cz. Společnost Amundi CR ani její mateřská společnost Amundi nepřijímají žádnou přímou ani nepřímou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. Uvedené společnost není možné volat jakýmkoli způsobem k odpovědnosti za jakékoli rozhodnutí nebo za jakoukoli investici učiněnou na základě informací uvedených v tomto materiálu. Informace uvedené v tomto materiálu nebudou kopírovány, reprodukovány, upravovány, překládány nebo rozšiřovány mezi třetí osoby bez předchozího písemného souhlasu ani mezi subjekty v jakékoli zemi nebo jurisdikci, které by vyžadovaly registraci společnosti Amundi CR nebo Amundi nebo jejich produktů v této jurisdikci, nebo ve kterých by mohla být považována za nezákonnou. Tyto materiály nebyly schváleny regulátorem finančního trhu. Tyto materiály nejsou zamýšleny pro seznámení nebo použití jakoukoli osobou, ať již se jedná o kvalifikovaného investora, či nikoli, z jakékoli země nebo jurisdikce, jejichž zákony nebo předpisy by takovéto sdělení nebo použití zakazovaly.
*Jedná se pouze o ilustrativní příklad při pravidelné měsíční investici 1000 Kč po dobu 14 let při předpokládaném ročním zhodnocení 6 % (se započtením vstupního poplatku 3 %). Uvedený fond nemusí existovat po celou dobu uvedené investice. Předpokládané zhodnocení není nijak zaručeno.
Bohatý důchod
Odejít do důchodu jako milionář dnes už není výsada jen těch nejbohatších. Čím dříve se začneme zajímat o náš budoucí důchod, tím více nakonec můžeme mít v důchodovém věku. Díky pravidelnému investování s Amundi CR se budete cítit v důchodu skutečně bohatí.
Proč pravidelné investování s Amundi CR?

Zachovejte si životní úroveň
Mějte prostředky na nadstandardní lékařskou péči
Nepočítejte každou korunu
Podpořte svá vnoučata na studiích
Prožijte svůj důchod naplno
Nastavení příkazu je jednoduší než vystát frontu na poště
Jak to řeší Petr (41)?

Rád bych si ve stáří užil trochu klidu, třeba na chatě v Posázaví. Když jsem si ale počítal, na kolik měsíčně mám od státu nárok, polilo mě horko.

Vím, že na běžný důchod se bohužel spolehnout nemůžu, nechci být však závislý ani na svých blízkých. Proto si již od svých 30 let pravidelně investuji 2 100 Kč s akciovým dividendovým fondem KB PSA 5D - Popular. Ve svých 65 letech tak budu mít cca 2 900 000 Kč, (při celkové investici 882 000 Kč*).

Modelace
Vyzkoušet
Zavřít
Upozornění na rizika:
Uvedené informace nepředstavují poradenství, investiční doporučení ani analýzu investičních příležitostí. Předchozí ani očekávaná budoucí výkonnost nezaručuje skutečnou výkonnost v budoucím období. Před investicí by klient měl provést vlastní analýzu rizik z hlediska právních, daňových a účetních konsekvencí, aniž by se výlučně spoléhali na informace v tomto dokumentu. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat a není zaručena návratnost investované částky. Výnos u cizoměnových investičních nástrojů může kolísat v důsledku výkyvů měnového kurzu. Zdanění závisí vždy na osobních poměrech zákazníka a může se měnit. Úplné názvy podílových fondů, detailní přehled výkonnosti a další informace jsou zveřejněny v českém (Amundi CR) nebo anglickém jazyce (Amundi) na www.amundi-cr.cz ve statutech fondů, sděleních klíčových informací, nebo prospektech fondů. Bližší informace získáte na bezplatné informační lince 800 111 166, info-cr@amundi.com nebo www.amundi-cr.cz. Společnost Amundi CR ani její mateřská společnost Amundi nepřijímají žádnou přímou ani nepřímou odpovědnost, která by mohla vzniknout v důsledku použití informací uvedených v tomto materiálu. Uvedené společnost není možné volat jakýmkoli způsobem k odpovědnosti za jakékoli rozhodnutí nebo za jakoukoli investici učiněnou na základě informací uvedených v tomto materiálu. Informace uvedené v tomto materiálu nebudou kopírovány, reprodukovány, upravovány, překládány nebo rozšiřovány mezi třetí osoby bez předchozího písemného souhlasu ani mezi subjekty v jakékoli zemi nebo jurisdikci, které by vyžadovaly registraci společnosti Amundi CR nebo Amundi nebo jejich produktů v této jurisdikci, nebo ve kterých by mohla být považována za nezákonnou. Tyto materiály nebyly schváleny regulátorem finančního trhu. Tyto materiály nejsou zamýšleny pro seznámení nebo použití jakoukoli osobou, ať již se jedná o kvalifikovaného investora, či nikoli, z jakékoli země nebo jurisdikce, jejichž zákony nebo předpisy by takovéto sdělení nebo použití zakazovaly.
*Jedná se pouze o ilustrativní příklad při pravidelné měsíční investici 1 300 Kč po dobu 18 let při předpokládaném ročním zhodnocení 4 % (se započtením vstupního poplatku 2 %). Uvedený fond nemusí existovat po celou dobu uvedené investice. Předpokládané zhodnocení není nijak zaručeno.