Amundi Investiční Manažer

ⓘ Produkt je uzavřen pro nové investice

Prémiová investiční služba přesně pro Vás


Pokud nemáte čas nebo jen nechcete ztrácet čas sledováním trhů, vyhodnocováním investičních strategií a investiční činností, pak je pro Vás Amundi Investiční Manažer ideální řešení. Využitím služby Amundi Investiční Manažer svěříte své volné finanční prostředky do profesionální správy expertům v oblasti investování.

Ve světě finančních trhů se pohybujeme více než 20 let a využíváme analytické zázemí největší investiční společnosti v Evropě. Vaše prostředky jsou tak aktivně spravovány v souladu s tržní, ekonomickou situací a s tím, jak vnímáte rizika spojená s investováním. Cílem je optimálním způsobem zhodnotit Vaše vložené prostředky skrze využití těch nejlepších příležitostí nejen od Amundi, ale i ostatních světových společností v Evropě. Zkrátka kombinace toho nejlepšího.

Jak to funguje?

Investiční manažer je moderní prémiová služba, která nabízí příležitost, jak maximálně využít aktivní správy Amundi. Tým odborníků na základě pravidelné analýzy tržního prostředí rozprostře Vaše prostředky do tří základních fondů – fondu zaměřeného na velmi krátkodobé investice (kombinace nástrojů peněžního trhu a krátkodobých dluhopisů), dluhopisového fondu, slučující investice do českých státních dluhopisů a světové dluhopisy, a akciového fondu, jehož portfolio tvoří i institucionální třídy aktivních a indexových (ETF) fondů od různých správců. Prostřednictvím akciového fondu tak získáte i částečně otevřenou architekturu a to nejlepší nejen od Amundi, ale i dalších správců. Všechny tři zmíněné fondy jsou založeny a spravovány Amundi Czech Republic, investiční společností, a.s. 

Rozprostřením (diverzifikací) se snižuje rizikovost investice a zvyšuje pravděpodobnost zisku – maximální využití tržních příležitostí a utlumení dopadů nepříznivých tržních změn. Investiční manažer je tak nejjednodušší a nejméně riziková cesta, jak optimálně zhodnotit prostředky, a to v souladu s takovým rizikem, jaké jste ochotni podstoupit. Minimální první investice je 250 000 Kč. Na výběr máte ze tří strategií dle vašeho rizikového profilu a požadovaného výnosu. Více informací zjistíte na jakékoliv pobočce Komerční banky.

Přečtěte si více v brožuře zde.


Konzervativní strategie
Doporučená délka investice3 roky+
Obvyklá roční míra kolísání investice2 % až 5 %
Rizikovost (na škále od 1 do 7)3

Podíl akcií v portfoliu

0 % až 20 %

Podrobný přehled

Více o strategii

Balancovaná strategie
Doporučená délka investice4 roky+
Obvyklá roční míra kolísání investice5 % až 15 %
Rizikovost (na škále od 1 do 7)4

Podíl akcií v portfoliu

20 % až 50 %

Podrobný přehled

Více o strategii

Dynamická strategie
Doporučená délka investice6 let+
Obvyklá roční míra kolísání investice15% až 25 %
Rizikovost (na škále od 1 do 7)4

Podíl akcií v portfoliu

50 % až 100 %

Podrobný přehled

Více o strategii

Ještě váháte?