KBI Global Sustainable Infrastructure Fund

Akciový - vyspělé trhy ISIN: IE0000XRFNC2

Využijte strategických změn v infrastruktuře. Investujte do udržitelné vody, odpadu, energie a půdy.

Tabulka výkonnosti k 25.01.2022

Historický vývoj fondu od začátku roku 1M 3M 6M 1R 2R 5R Od založení
Výkon kumul. -6.09% -5.16% -2.67% - - - - -1.96%

Co vám může fond přinést?

Investicí do fondu „KBI Infrastructure“ se budete podílet na fungování společností působících v životně důležitých odvětvích dodávek vody, odpadu, recyklace, produkce potravin, čisté energie, dopravy a zemědělské půdy. Infrastruktura a její udržitelnost jako investiční téma rezonuje dnes mnohem silněji než kdykoliv v minulosti nejen díky klimatickým změnám, zpřísňujícím se regulacím, ale i několik dekád trvající podpoře ze strany centrálních i místních úřadů. Státní plány jako Bidenův plán klimatu a infrastruktury v USA, plány uhlíkové neutrality EU, Číny, Japonska nebo přechod na větrné elektrárny ve Velké Británii ukazují, že výdaje na infrastrukturu a udržitelný rozvoj porostou. 

Nenechte si ujít tuto investiční příležitost.

Fond je určený pro všechny investory, kteří cílí na potenciálně nejvyšší možné zhodnocení a uvědomují si plně všechna rizika spojené s investicemi s vysokou mírou kolísání.

Představení fondu v 5 minutách

Výkonnost fondu

Tabulka výkonnosti k 25.01.2022

Historický vývoj fondu od začátku roku 1M 3M 6M 1R 2R 5R Od založení
Výkon kumul. -6.09% -5.16% -2.67% - - - - -1.96%

Výhody fondu

    • Stanete se nepřímo spolumajitelem hned několika desítek světových společností, jako je Vorwerk, Gladstone Land, Arcadis, Aqua America a další*, které působí v oblasti kritické infrastruktury a udržitelného rozvoje.
    • Budete se podílet na vývoji těchto společností na akciových trzích, čímž můžete získat vyšší zhodnocení než u běžných spořicích produktů.**
    • Zakládající fond dosáhl za dlouhodobou výkonnost nejvyššího, 5hvězdičkového hodnocení ratingové agentury Morningstar.**


    *Společnosti se již nemusejí v portfoliu nacházet, aktuální složení fondu najdete vždy v měsíčním komentáři **Minulá výkonnost není zárukou výkonnosti budoucí.