Amundi Fund Solutions - Buy and Watch High Income Bond 08/2025 - CZK

Dluhopisový fond ISIN: LU2167066096

Kombinace toho nejlepšího z držení samotného dluhopisu i celého fondu

Tabulka výkonnosti k 22.09.2020

Období YTD 1M 3M 6M 1R 2R 5R Od založení
Výkon kumul. - +0.33% - - - - - +0.49%

Popis fondu

Fond má předem známý čistý očekávaný výnos 2,34 %* ročně.

Dlouhodobé investování, čas a trpělivost je klíčem k dosažení větších finančních cílů. Jenže nepodléhat emocím, nejednat zbrkle, zvláště když přijdou tržní změny, není vždy jednoduché.

Proto přicházíme s "Buy a Watch", konzervativní strategií ve stylu "Kup a Sleduj". Strategie kombinuje to nejlepší z držení jednoho dluhopisu a z držby celého fondu (více než stovka dluhopisů). Kombinuje to nejlepší z obou světů - diverzifikaci, roční kupón i zisk.

* Jedná se o očekávaný výnos, který je aktualizován na týdenní bázi. Detailní výpočet očekávaného výnosu naleznete v dokumentu: Aktuální očekávaný výnos (vpravo na webové stránce).

Investujte dnes do budoucnosti

Investice nám usnadňují dosahovat těch nejdůležitějších věcí v našem životě.

  • dovolená & cestování
  • vzdělání našich dětí
  • pohodlný důchod

Předpokládaný životní cyklus Buy & Watch

Životní cyklus Amundi Fund Solutions - Buy & Watch 08/2025 začíná 2 měsíčním upisovacím obdobím. Po jeho konci již není možné provádět další nákupy. Po uplynutí doby splatnosti dojde ke zpeněžení všech aktiv fondu podle platných pravidel a běžných postupů.

Poznámka k zobrazení výkonnosti: první oficiální kurz fondu bude publikován po skončení upisovacího období (v průběhu srpna 2020). Oceňování fondu bude probíhat dále na denní bázi. 

Fond je určený pro všechny investory, kteří zpravidla nechtějí podstupovat vyšší míru kolísání své investice a kladou důraz na vyšší likviditu. Cílí na mírnější zhodnocení své investice než balancovaný investor.

Výkonnost fondu

Tabulka výkonnosti k 22.09.2020

Období YTD 1M 3M 6M 1R 2R 5R Od založení
Výkon kumul. - +0.33% - - - - - +0.49%